Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési asszisztens - Környe

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.11.18.
Jelentkezési határidő: 2018.08.29.
Hirdetés azonosító: 1892911

Feladatok:

  • Gyártási vezető munkájának támogatása
  • Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • Berendezések-, termelési munkatársak, és a gyártás szervezése
  • Termelési  segéd-, és fogyóanyagok szervezése
  • Ellenintézkedések gépsor, illetve minőségi problémák esetén
  • Berendezések folyamatos ellenőrzése
  • Napi jelentés készítése a gyártásról
  • A termelési munkatársakkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok határidős elkészítése, nyilvántartások vezetése (jelenléti, szabadság)
  • A felettes által meghatározott egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Műanyag-technológiában vagy vegyiparban szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

A munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya-Környe

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag alapanyagok gyártásával foglalkozó multinacionális Partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Környe
Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Szervező
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre