Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési adminisztrátor

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. (ALPINE Kft.)
Régió: Budapest, Biatorbágy, Pest

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.15.

Alpine - Driving Mobile Media Innovation

Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Munkakörhöz tartozó feladatok

Készletek és azok mozgásának nyomonkövetése
Alkatrészek  könyvelése a területek közötti mozgásokról (SAP, AIMS)
Raktári késztermék kikérők ellenőrzése
Lokáció leltárak kezelése

Elvárások

Középiskolai végzettség
2 műszakos munkarend vállalása
Alapfokú angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel - képletek, függvények)
Pontos, precíz munkavégzés

Előny

Jó csapatjátékos
Proaktív gondolkodásmód
Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk: Cafetéria, Teljesítménybónusz 2 alkalom/év, Fejlődés és előrelépési lehetőség, Melegétkezési lehetőség, Egészségügyi szűrővizsgálatok, Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Biatorbágy
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre