Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉS TERVEZŐ/LOGISZTIKAI MANAGER

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Debrecen

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.
Megbízónk egy 60 éve alakult, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó nemzetközi hátterű cég.

Számukra keresünk új kollégát
pozícióba.

A munkatárs feladatai:
  • A termelési kapacitás ütemezésének meghatározása, a termelés folytonosságának biztosítása
  • A termelés során felmerülő kritikus pontok meghatározása, kapacitás megtervezése a megadott költségvetés alapján
  • A raktár stratégiai, adminisztratív és operatív vezetése (raktározási folyamatok, logisztikai koordináció)
  • Megrendelések és disztribúciós feladatok napi szintű összehangolása, ellenőrzése
  • Műszakvezetők, raktári dolgozók és logisztikai munkatársak irányítása, motiválása, fejlesztése, tréningek szervezése
  • A gyártási folyamatokhoz megszabott határidők betartása, az esetlegesen felmerülő problémák felismerése, majd azoknak újratervezése
  • A beszállítóktól és a központtól az anyagáramlás menedzsmentje
  • Nyersanyagkészlet szintek optimalizálása
  • Raktári folyamatok folyamatos fejlesztése, projektek koordinálása
  • A hatásköre alá tartozó LEAN fejlesztésekre javaslatok tétele, ötletelés

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (mérnöki vagy közgazdasági)
  • 3-5 év tapasztalat releváns munkakörben (termelés tervezés, logisztika)
  • Min. 1 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Erős középszintű angol (a felső vezetéssel a kommunikáció angol nyelven van)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ms office felhasználói szintű ismeretek

Juttatások:
  • Piacképes bér +  13. havi bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Stabil hátterű cég, hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben tapasztalatait tekintve megfelel az elvárásoknak és szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített szakmai önéletrajzát!
Iratkozzon fel állásértesítőre