www.cvonline.hu

Termelés tervező

  • A hirdetés 72 napja lejárt

YTAB Kft. Svéd tulajdonban lévő, a magyarországi műanyagpiac egyik szereplője, Petőfibányán vagy környékén lakó munkatársat KERES a következő munkakörbe:

(production planner)

Feladatok

  • megrendelések alapján a heti termelési tervmegtervezése, elkészítése
  • folyamatos együttműködés a termelésvezetővel és a logisztikussal
  • termelési folyamatok szervezése, szabályozása, dokumentálása,
  • szükség esetén a prioritási sorrend kialakítása a kapott információk alapján
  • az anyagfelhasználás optimalizálása a termelési tervben,
  • új projektek bevezetésében történő részvétel,

Elvárások

  • műanyagiparban szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • számítógép felhasználói szintű (kiemelten excel és word) ismerete,
  • önállóság, határozottság, jó kommunikációs készség, kitartás, pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Electrolux Business Portál használata)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség

Jelentkezni 2018. május 15-ig lehet a 3023 Petőfibánya, Bánya út 6. postacímre, vagy a megadott e-mail címre küldött önéletrajzzal, illetve a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Petőfibánya
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre