www.cvonline.hu

Termelés támogató mérnök

  • A hirdetés 1393 napja lejárt

A dán Coloplast gyógyászati segédeszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, s a világ kórházainak és egészségügyi intézményeinek vezető beszállítója. Vállalatunk Dániában, USA-ban, Kínában, Franciaországban és Magyarországon gyárat, további 52 országban pedig értékesítési képviseletet üzemeltet.

Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett pozícióval:

Feladatok:

  • technikai jellegű problémák megoldásának szervezése, irányítása,
  • termelési folyamatok állandó fejlesztése és nyomon követése,
  • műszaki fejlesztések kezdeményezése, megvalósítása,
  • projektekben való részvétel a termelékenység fejlesztésére,
  • technikai támogatás biztosítása a minőségbiztosítási célok elérése érdekében,
  • karbantartási folyamatok fejlesztése, irányítása, ellenőrzése a területen,
  • tartalék alkatrész nyomon követés,
  • kapcsolattartás gépbeszállítókkal (hiba vagy fejlesztés esetén),
  • az új termelő berendezések, gépsorok telepítésének, beüzemelésének támogatása.

Amit elvárunk:

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök),
  • legalább 1 éves karbantartási tapasztalat ill., szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén (pneumatika, hidraulika, mechanika, elektrotechnika, elektronika, PLC vezérlés),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség.
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office),

Előny:

  • SQL adatbázis ismerete,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a meghirdetett pozíció, kérlek, küldd el jelentkezésedet 2014. március 25-ig online adatbázisunkba az alábbi linken keresztül.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő