www.cvonline.hu
Termelés koordinátor (Bács-Kiskun) INTS/21/4

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

Termelés koordinátor

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termékek gyártásának irányításában, termeléstervezésben részvétel
  • Alapanyag és kiszállítás felügyelete, a termelés elvárások szerinti ütemezése
  • Új folyamatok bevezetése esetén a folyamat felügyelete, az abban résztvevő dolgozók kiválasztása, oktatásának megtervezése
  • Lean elvek követése és betartatása
  • Beszállítók munkájának összefogása, ellenőrzése
  • Felmerülő problémákra akcióterv készítés, javítás, utókövetés
  • Az irányítása alá tartozó munkavállalók munkájának nyomon követése, bérrendező programban való rögzítése

Elvárások:

  • Műszaki menedzser végzettség
  • Vezetői ismeretek
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Kreatív, megoldás-orientált személyiség, jó szervezőkészséggel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre