Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelés elszámoló

  • A hirdetés 160 napja lejárt

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Értéktár és raktározási csapatunkba 2 műszakos munkarendbe jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat;

Feladatok:

  • anyagok átvétele az értéktáraktól, raktáraktól
  • termékenkénti, termékfázisonkénti elszámolás készítése
  • számolások ellenőrzése, műszak közbeni és műszakvégi stimmeltetés
  • a számolási hibákról, vagy egyéb ellenőrzött problémákról jegyzőkönyvek felvétele
  • raklapok, konténerek, egyéb tárolóeszközök kísérőjegyzékkel történő ellátása
  • a termelő területekre kiadott anyagok nyitó és zárókészletének egyeztetése

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • legalább 1-3 év kereskedelmi, vagy postai területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű Ms Office ismeretek
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • érettségi
  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes, változatos munkakör
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva küldheti el részünkre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre