www.cvonline.hu

Termelés előkészítő

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Egy sikeres cégcsoport nemzetközi autógyárak beszállítói tevékenységében érdekelt magyarországi leányvállalata, móri telephelyére keres

munkatársat

Feladatok

  • Adott dokumentáció alapján előkalkulációt készít
  • Gyártásra alkalmassá teszi, illetve feldolgozza az adott dokumentációt
  • Műszaki egyeztetést végez a beszállítókkal
  • Nyomon követi a gyártást, gyártatást

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Rajzolvasási készség
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Német és/vagy angol nyelvtudás (min. alapfok)

Előny

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • SAP rendszer ismerete

Mit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Cafeteria juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy jövedelemigénnyel ellátott önéletrajzát jelentkezésével együtt küldje az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2016.03.24.