Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelés csoportvezető

Diehl Aviation
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.03.25.
Jelentkezési határidő: 2019.03.30.

"AZ A DOLGOM, HOGY AZ ELKÉSZÜLT REPÜLŐGÉPALKATRÉSZT ANYAG, RAJZ ÉS GYÁRTÁS SZEMPONTJÁBÓL LEELLENŐRIZZEM."

Kujbus Dániel, Végáru-ellenőr, a megfelelő minőségű termékek átvételével foglalkozik.

A Diehl-nél: A jövő a Te kezedben van!

Jelenleg több, mint 17.000 alkalmazott alakítja a jövő tervezését öt társasági részlegünknél, a fémfeldolgozás, az ellenőrzés, védelem, repülőipari rendszerek és mérés területén. A Diehl Aerosystems cégnél a repülőtechnikai szakértők hatékony és elhivatott hálózata folyamatosan fejleszt és gyárt korszerű repülőelektronikai rendszereket, fülkeelemeket és fülkevilágítást - az utasszállítógépek kiváló minőségű összetett komponenseitől, kabinszerelvényeitől és elektronikáján keresztül a nagymértékben integrált fürdőszobákig és hajókonyhákig. Repülj velünk a biztos jövő felé!

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Ezekben a feladatokban számítunk Rád

  • termelési terv minőségi-, mennyiségi-, hatékonysági- és költségre vonatkozó megfelelésének biztosítása
  • termelési műszakok irányítása
  • munkaszervezés
  • termelési csapat irányítása, motiválása
  • műszakok teljesítményének folyamatos figyelése

Ami ezekhez a feladatokhoz szükséges

  • termelési műszakvezetésben szerzett legalább 2 éves releváns tapasztalat
  • műszaki szakirányú középfokú végzettség
  • magas fokú felelősségtudat
  • önálló munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • határozottság, talpraesett személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Már az első naptól kezdve felelősségteljes és fix helye lesz új csapatodban, amely segítséget nyújt a beilleszkedésed során.

Diehl Aviation Hungary
HR osztály
Ipari Park utca 9.,
4300 Nyírbátor

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre