Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Terméktervező - villamosmérnök munkatárs - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budaörs, Budapest, Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Partnerünk egy egyedi amerikai vállalat. Komplex és innovatív termékmegoldásokat kínálnak az autóipar, a munkagépipar, és a bútoripar számára.

Budaörsi telephelyű magyarországi leányvállalatukhoz keresik új diák munkatársukat!
A sikeres pályázó részt vehet egy vidám, pörgős csapat munkájában, amelynek a bizalom és az összetartás az alapja.

Terméktervező - villamosmérnök munkatárs

Feladatok:

  • LED-es világító berendezések áramköri tervezése
  • Villamosmérnöki analízisek
  • Együttműködés az amerikai kollégákkal
  • Prototípus építés és tesztelés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok nappali tagozaton (minimum 4 befejezett félév)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Ingyen kávé
  • Hétfőnként ingyen reggeli
  • Péntekenként ingyen ebéd
  • Csocsóasztal

Munkaidő: hétköznaponként 10:00-tól 18:00-ig, rugalmas beosztással

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • OrCAD és/vagy PSPICE ismeret
  • LED meghajtó áramkör tervezésben szerzett tapasztalat
  • Világítás technikában szerzett tapasztalat
  • SolidWorks és/vagy CATIA szoftverismeret

Heti óraszám:
16 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budaörs

Fizetés:
Br. 1400 Ft/óra

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Mérnök, műszaki
Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Energetikus, Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre