www.cvonline.hu
Terméktervezési osztályvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.04.26.
Hirdetés azonosító: 995859
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Ügyfelünk nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek egyedi tervezésével és gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Bővülő konstruktőri csapatuk élére keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

KONSTRUKCIÓS OSZTÁLYVEZETŐ

Feladatok:

- Autóipari termékek tervezése, mintázása hazai és külföldi gyáregységek részére,
- fejlesztési projektek tervezési és tesztelési fázisának koordinálása,
- fejlesztő mérnökök munkájának összehangolása,
- kapacitástervezéssel, termékfejlesztéssel, szériatámogatással kapcsolatos mérnöki tevékenységek,
- csapat tagjainak rendszeres értékelése és fejlesztése,
- 3D modell készítés ProE WF5 segítségével,
- gyártási dokumentumok elkészítése,
- darabjegyzék készítés.

Követelmények
Elvárások:

- Gépészmérnöki diploma (géptervező szakirány prefererált),
- minimum 3 év autóipari tapasztalat,
- angol nyelv tárgyalási szintű, aktív ismerete,
-tervezőprogramok (ideálisan PRO-E) gyakorlati ismerete,
- autóipari szabványok (ISO/TS) és eljárások ismerete,
- 3D modellek készítési gyakorlata, 2D műszaki rajzok készítése

Előny:
- Vezetésben, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés, cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
- céges autó,
- jól szervezett cégstruktúra,
- lehetőség egy önálló konstrukcós osztály felépítésre.