www.cvonline.hu

Terméktámogató mérnök / technikus

  • A hirdetés 91 napja lejárt

A Lightware 18 éves, 100%-ban magyar tulajdonú, jelenleg 170 fős budapesti cég. Profilunk az elektronikai kutatás-fejlesztés, valamint gyártás. A professzionális videotechnikai berendezéseinket (18 Gigabit/sec mátrix routerek, jelátviteli eszközök, Video over IP rendszerek) export piacokra szállítjuk Japántól Európán keresztül az USA-ig. Jelenleg tíz kereskedelmi irodával rendelkezünk világszerte. Termékeinket az AV piacon a választék csúcsának tekintik, amit gyors növekedésünk és több milliárdos forgalmunk igazol.  Link megjelenítése
A piaci siker mellett kiemelten fontos számunkra a baráti munkakörnyezet, testhezálló és motiváló feladatok, egymás elismerése és munkájának megbecsülése. Nálunk az alapvető munkavállalói érték a szakértelem, valamint a kitartó és lelkes hozzáállás. Lényeges, hogy a kollégáink szívesen járjanak dolgozni, és örömmel végezzék a munkájukat, amihez méltó munkakörnyezetet kínálunk.

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

  • örömmel lennél a tagja egy világszínvonalú videotechnikai termékeket fejlesztő és gyártó cég csapatának, amelynek készülékeit többek között luxusjacht-okon, repülőtereken, olajfúró tornyokon, stadionokban és high-tech kórházakban használják;
  • kiváló műszaki vénád van és érdekel a videotechnika vagy az IT világa;
  • szeretnél profi szakértővé válni az audio és videotechnikában, és mélységében megismerni a legmodernebb eszközöket és műszaki megoldásokat;
  • szeretsz high-tech kütyükkel „játszani”;
  • szeretnél egy olyan műszaki támogató ügyfélszolgálat tagja lenni, ami tényleg az ügyfél szolgálatáról szól (nem a bürokráciáról) és ahol az ügyfelek együttműködőek és jó fejek;
  • örömmel tölt el, ha segíthetsz a rendszereinket használó, problémával bajlódó AV mérnöki és technikusi csapatoknak;
  • elveszett benned egy Sherlock Holmes és szereted a nyomozó munkát (meghibásodásokat kutatni :) );
  • nem okoz gondot angolul kommunikálni szóban és írásban;
  • szeretsz utazni, ugyanis gyakran nyújtunk helyszíni támogatást vagy tartunk kiállítást Sydney-ben, Las Vegas-ban, Orlando-ban, Dubai-ban és számtalan nyugat-európai városban;
  • szívesen osztod meg a tudásod az ügyfelekkel, sőt, ha érzel magadban motivációt, akkor kipróbálhatod magad belső és külső tréningek tartásában is.

Ehhez mindenképp szükséges, hogy:

  • legyen műszaki felsőfokú vagy technikusi végzettséged, ahol megszerezted az alapvető elektronikai és számítógépes ismereteket;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezz írásban és szóban egyaránt;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készségeid legyenek;
  • türelmesen és humorral tudd kezelni az ügyfeleket és a feladatokat;
  • legyél jó fej és vagány.

Még inkább Te lehetsz a nyerő választás a számunka, ha:

  • dolgoztál már hasonló munkakörben;
  • van tapasztalatod számítógépes hálózatokkal vagy videotechnikai eszközökkel.

Amit mi tudunk biztosítani, hogy jól érezd magad nálunk:

  • versenyképes jövedelmet és többféle egyéb juttatást;
  • részese lehetsz egy magyar cég sikerének a világpiacon;
  • dinamikusan fejlődő és stabil hátteret;
  • jó hangulatú, fiatalos légkört;
  • emberközpontú szemléletet;
  • meghallgatjuk az ötleteidet;
  • belvárosi, jól megközelíthető munkahely;
  • magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.27.