www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.12.21.
 Hirdetés azonosító: 916392
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

                                                            Termékmérnök

Feladatok:

  • Belső és külső változások bevezetésének koordinálása a cég által kidolgozott folyamatok szerint.
  • Termékcsaládok életciklusának teljeskörű követése és összefogása. EOL termékek kifuttatásának teljeskörű koordinációja.
  • Termékek ciklusidejének folyamatos frissítéséért felelősségvállalás.
  • Mérnöki próbagyártások / új termék bevezetések aktív támogatása, termelés irányító rendszerek beállítása. Gyártási riport(ok)hoz adatok begyűjtése és előkészítése jóváhagyásra.
  • Műveleti utasítások elkészítésében való aktív részvétel, szükséges adatok bekérése vevőtől vagy beszállítótól.
  • Termékekkel kapcsolatos meetingeken aktív részvétel, és rendszeres meeting szervezés a változások megbeszélésére, akciólisták nyomonkvetésére.
  • Változtatási kérelmek készítése és jóváhagyatása a vevővel.
  • Beszállítói PCN-ek kezelése, riportálása a vevők felé, változások bevezetése

Elvárások:

-         Műszaki / informatikai végzettség, vagy megkezdett felsőfokú műszaki tanulmányok

-         Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete

-         1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

-         Erős időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség

-         Változáskezelésben szerzett tapasztalat

-         Jó prezentációs és interperszonális képességek előnyt  jelentenek

-         Elkötelezettség és elhivatottság

-         Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

-         Elektronikai ipari szabványok ismerete előny

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése