Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Termékek gyártásához kapcsolódó költség kalkulációk készítése;
Beszállítók felkeresése, tendereztetése;
Ügyfelekkel történő kapcsolattartás angol nyelven;
Árképzési feladatok ellátása
Megrendelések kezelése, felülvizsgálata;
Termék adatbázis kezelése, karbantartása;
Gyártási módszerek felülvizsgálata, javaslattétel új módszerekre;
Termelési teljesítmény folyamatos nyomon követése és értékelése, költéstervek felülvizsgálata.

Követelmények:

Főiskolai végzettség (műszaki vagy gazdasági)
Tárgyalási angol nyelvtudás
Erős MS Office ismeret (Word, Excel)

Előny:

Szakirányú végzettség (könnyűipari mérnök/gyártástechnológus/műszaki menedzser/csomagolásipari mérnök)
Gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámon szíveskedjenek érdeklődni:
+3630/615- 3578

Értékelt kvalitások

Felelősségteljes személyiség
Nyomás alatt és határidő-központú környezetben is magas teljesítőképesség

Amit nyújtunk

Versenyképes fizetés
Multinacionális közeg
Stabil nagyvállalati háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Béren kívüli juttatások
Fiatalos, barátságos munkahelyi légkör
Családbarát programok
Egészségtámogató sport és rekreációs lehetőségek
Vállalati kedvezmények széles körben

Helyek Komárom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre