Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékmenedzsment gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.12.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

 A Tungsram a prémium európai márkájú fényforrások átfogó választékát kínálja a tervezés, fejlesztés és gyártás területén Európában.

Feladatok:

  • Új termékek forgalmazásának támogatása
  • Szoros együttműködés a kereskedelmi, technológiai szervezetekkel
  • Terméklisták koordinálása, nyomon követése
  • Promóciós tevékenységek támogatása
  • Marketing anyagok, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony marketing/gazdasági területen
  • Ms Office magabiztos használata
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és analitikus képességek

Munkaidő

  • Heti min. 25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Bruttó 1170Ft/óra diákbér

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed az alábbi diákmunka, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Helyek IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.12.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre