Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök

  • Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
  • Sárvár, Vas
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Magyarország egyik legjobb húsipari cége számára

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖKÖT

keresünk (Sárvár).

FELADATOK

  • Termékreceptúrák kezelése, felülvizsgálata, karbantartása
  • Gyártási optimalizálás kezdeményezési projektekben való részvétel
  • Lépték gyártások, üzemi implementáció megszervezése és a gyártás dokumentált lekövetése
  • SOP készítése
  • Gyártási utasítások elkészítése
  • Beszállítókkal történő együttműködés
  • Tesztkonyhai termékbemutatás, tesztelés előkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Élelmiszeripari mérnök végzettség
  • Min. 3-5 év releváns szakmai tapasztalat, technológiai jártasság  (pl.: húsipar, tejipar, konzervipar, állati eledel gyártás stb.)
  • Angol vagy német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Albérlet támogatás, utazási költségtérítés
  • Versenyképes bérezés
  • Munkahelyi jóléti juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Helyek Sárvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre