www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök (10936BR)

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több, mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.
Légy te is a Continental tagja a makói telephelyünkön!

Feladatai:
>   Hűtő- és fűtőcsövek, vezetékek és csőrendszerek fejlesztése, és azok szériába való bevezetése, gördülékeny felfuttatása, valamint szériában felmerülő fejlesztői feladatok elvégzése.
>    Vevői specifikációk kiértékelése, kezelése.
>    Árajánlatkérések kiértékelése és kalkulációk előkészítése.
>   Prototípus árajánlatkérések kiértékelése, prototípus árajánlatok elkészítése, beérkező prototípus megrendelések kezelése, feldolgozása, prototípuskiszállítások nyomonkövetése.
>    Prototípus cikkek szerszámozása, szerszámok időbeni biztosítása a prototípusgyártáshoz.
>    Gyártási specifikációk és gyártási tervek megadása, kiírása.
>   Szériában felfutó új cikkek kezelése, szakmai felügyelete, szoros együttműködésben az adott szériagyárral, adott esetben személyes egyeztetés, gyártási próbák, gyártás ellenőrzése a szériatelephelyen.
>    Mérési és funkcióvizsgálatok elvégzése.
>  Közreműködés, segítségnyújtás a elsőminta dokumentációk elkészítésében,  a szériagyárak minőségügyi munkatársainak, valamint közreműködés a minőségügyi tervek léterhozásában.
>    A gumikeverékek és késztermékek kísérleti gyártásainak felügyelete, azok kiértékelése és dokumentálása.
>    Új vásárolt alkatrészek meghatározása, és beszerzése.
>  Vevők műszaki szaktanácsadása és vevők konstruktőreivel való szakmai kapcsolattartás, műszaki igények kielégítése.
>   Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés, és azok kiváltó okainak megszüntetésére ill. a reklamáció kezeléséhez szükséges megfelelő műszaki intézkedések definiálása, bevezetése.

Követelmények:
>    Felsőfokú szakirányú végzettség
>    Megalapozott általános műszaki ismeret (előny gumiipari területen szerzett tapasztalat)
>    FMEA ismeret, projektmenedzsment tapasztalat, minőségügyi tapasztalat
>    Tapasztalat autóipari vevőkkel való kapcsolattartás területén előny
>    Angol tárgyalóképes nyelvismeret
>    MS office programok és SAP ismerete
>    Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való nyitottság egyaránt
>    Jó kommunikációs képesség
>    Precíz, megbízható munkavégzés, vevő központú gondolkodás
>    Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
>    Folyamatos innovatív gondolkodás

Előny:
>    Autóiparban szerzett tapasztalat

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és küldje el jelentkezését  a következő email címre.
Pozíció száma: 10936BR

Kontakt személy: Vancsik Éva, HR Manager
ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.  Székhely: 6900 Makó, Rákosi út 3.

Link megjelenítése I Link megjelenítése I Link megjelenítése

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.09.21.