Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékfejlesztő gépészmérnök (Veszprém)

  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Partnerünk termékeinek mechanikai tervezése/fejlesztése;
Termék modell és gépészeti rajzok elkészítése;
Szimulációs vizsgálatok – tűréslánc hálózat számítások elvégzése;
Minta-gyártásokban, termék-validációkban részvétel, valamint ezekhez kapcsolódó jegyzőkönyvek, dokumentumok elkészítése;
Alapanyagok kiválasztása és ezekre vonatkozó követelmények kidolgozása;
Gyártási probléma megoldások és analízisekben részvétel;
Projekt kalkulációkban aktív tevékenység;
Mechanikai alapanyagok kiválasztásában aktív tevékenység és az ezekre vonatkozó követelmények definiálása;
Termék DFMEA/PFMEA kidolgozásában tevékenység;
Széria termékek szükséges módosításainak megtervezése.

Követelmények:

Gépészmérnök végzettség és műanyag terméktervezői tapasztalat
NX vagy más 3D tervező szoftver ismerete
MS Excel ismerete
Aktív angol nyelvtudás
Autóipari szabványok ismerete és/vagy elektronikai ismeretek
Multi környezetben szerzett tapasztalat nagy előny

Munkavégzés helye:

Veszprém

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Termékfejlesztő gépészmérnök, Veszprém
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés, bónusz rendszer, bejárástámogatás és
Impresszív munkakörülmények;
Fejlődési, tanulási lehetőség;
Induló csapat!

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.03.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Gépészmérnök

Randstad Hungary Kft.

Keressük leendő gépészmérnök munkatársunkat, ak...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Termékfejlesztő (villamosmérnök)

Trenkwalder Kft

új, vevő-specifikus EMC zavarszűrők fejlesztése...
Szombathely

Termékfejlesztő mérnök (Autóipar)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Új, innovatív termékek és folya...
Mór