Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékfejlesztő aktuárius

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 34 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyfélkapcsolati és Termékfejlesztési Igazgatóságának Életbiztosítási Üzletága

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Aegon székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • életbiztosítási termékek kidolgozásában és módosításában való közreműködés,
  • termék árazásban, díjkalkulációban, profittesztelésben történő részvétel,
  • termékek jövedelmezőségének, teljesítménymutatóinak nyomonkövetése,
  • TKM és PRIIPs KID számításokkal kapcsolatos feladatok,
  • termékekhez kapcsolódó kalkulátorok készítése és karbantartása,
  • részvétel a területet érintő IT fejlesztések specifikációjában, tesztelésében,
  • kimutatások és elemzések készítése, társosztályok aktuáriusi számításokkal való támogatása, felügyeleti adatszolgáltatás.

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • minimum 2 éves élet aktuáriusi tapasztalat,
  • felsőfokú szakirányú (aktuárius, matematikus, gazdasági informatikus végzettség),
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete, adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat (Excel, Word, PowerPoint, Access, VBA, SQL),
  • jó kommunikációs képesség, proaktivitás, új ismeretekre való nyitottság,
  • jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • angol nyelvtudás.

ELŐNYT jelent Számodra

  • R programnyelv ismerete.

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • stabil, multinacionális vállalati háttér,
  • részvételi lehetőség innovatív projektekben,
  • egy jó hangulatú, fiatalos csapatban dolgozhatsz,
  • támogató munkahelyi légkör.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésedet Karrierportálunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre