Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékfejlesztési szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.19.
Jelentkezési határidő: 2019.07.16.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A Bank befektetési szolgáltatásainak fejlesztése, ezen belül elsősorban a fiókhálózati befektetési szolgáltatási tevékenység támogatása és működtetése
  • A befektetési szolgáltatási tevékenységgel kapcsolatos folyamatok kialakítása, szabályozása, a befektetési termékek termékgazdai feladatainak ellátása
  • A befektetési szolgáltatással foglalkozó kollegák oktatása, támogatása a hálózati és Call centeres ügyintézők szakmai felkészültségének folyamatos támogatása, a jogszabályban megfogalmazott szakmai követelmények kialakítása és nyomon követése
  • Részvétel, a befektetési szolgáltatások személyi és tárgyi feltételeivel kapcsolatos hazai és EU-s jogszabályoknak, szabályozói ajánlásoknak való megfelelés kialakításában, biztosításában, a MiFID2-es jogszabályoknak való megfelelés kapcsán tartott oktatási tevékenység kialakításában
  • Megtakarításokkal kapcsolatos szakmai hírlevelek, támogató anyagok összeállítása, akciótervek megfogalmazása és visszamérése
  • Hálózati tevékenység szabályozása, üzletszabályzatok, hirdetmények, ügyvitelek kialakításában közreműködés
  • Vezetői prezentációs anyagok, kimutatások, elemzések és döntéstámogató anyagok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi iskolai végzettség (BSc vagy folyamatban lévő mester fokozat)
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Együttműködési képesség
  • Minőségi teljesítés képessége
  • Következetesség, elemző képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Új ismeretek gyors elsajátításának képessége
  • Megoldás orientáltság

Előny:

  • Befektetés szolgáltatási vagy hálózat irányítási tapasztalat
  • Oktatási tapasztalat
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Clavis rendszer átfogó ismerete

Amit Kínálunk:

  • Stabil piacvezető vállat
  • Méltányos jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékfejlesztési menedzser, Termékfejlesztési szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre