www.cvonline.hu
Termékfejlesztési asszisztens
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.19.
Hirdetés azonosító: 1103688
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. kecskeméti élelmiszeripari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új és meglévő élelmiszeripari termékek fejlesztésében való részvétel
  • Tesztgyártásokon való részvétel
  • Minta készítésében, tesztelésekben való közreműködés
  • A külföldi anyacégtől kapott fejlesztési irányvonalak követése
  • Dokumentációk naprakész vezetése
  • Beszámolók készítése a kutatási eredményekről

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Előny az élelmiszeripari termelésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú álláslehetőség
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér
  • Egy műszakos, irodai munkarend
  • Alapbéren felüli egyéb juttatások
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.