Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékbevezető mérnök - Tatabánya

  • T-HR Kft.
  • Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladatai lesznek: - Új projektek előkészítési, bevezetési munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete. - A műszaki változtatások jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomon követése. - Közreműködés a minőségre vonatkozó célok megállapításában, a célok teljesítésének folyamatos ellenőrzése. - A területhez kapcsolódó dokumentumok készítése illetve jóváhagyása. - Közreműködés új termékek kifejlesztésében és gyártásba történő bevezetésében.

Végzettség:
Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Min. 3-5 év gyártó cégnél szerzett tapasztalat (folyamatmérnöki, karbantartó mérnöki, termékbevezető mérnöki pozícióban).

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
- Angol tárgyalási szintű nyelvtudás. - Autóipari tapasztalat.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon stabilan jelenlévő, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég.
Iratkozzon fel állásértesítőre