www.cvonline.hu

Termékanalízis mérnök

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Biatorbágy, Budaörs, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett aktiválva

Pozíció leírása:

Javítótechnikusok támogatása a sorról kieső termékek mélyebb hiba analízisében.
Az analízishez szükséges információk, dokumentációk, beszerzése a mérnökségtől, anyacégtől.
Analízis segédletek készítése a javítótechnikusok részére.
Beszállítói hibákról visszacsatolás készítése az SQA felé.
Belső gyártástechnológiai és esetleges design hibák felismerése és jelzése, a megfelelő részegységgel való együttműködés.
Dokumentációk készítése.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség
Analóg és digitális áramkörök ismerete
Mérési kapcsolások, általános busz protokollok ismerete (CAN, MOST)
Kommunikációs egységek ismerete (RF, WI-FI, Bluetooth, GPS, SIRIUS, DAB)
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Jó kommunikációs képesség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel - képletek, függvények, táblázatkezelők)

Előny:

Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Pest megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-1-231-0367, +36-30-294-5850

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Versenyképes juttatási csomag
Választható kafetéria
Fejlődési és előrelépési lehetőség mérnöki karrierprogramuk keretében
Ingyenes tréningek
Nemzetközi projektekben való részvétel
Egészségügyi szűrővizsgálatok
Teljesítmény bónusz

Helyek Biatorbágy
Budaörs
Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Gépgyártás technológus - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Forgácsoló - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...

Belső auditor - Tatabánya környéke

T-HR Kft.