Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Térközőr, vonatjelentő őr (Kecskemét)

  • Magyar Államvasutak Zrt.
  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 15 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Térközőr, vonatjelentő őr

Helység
Kecskemét Alsó Állomás
Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • közlekedő vonatok fogadása, megfigyelése
  • közlekedő vonatok számára jelzők kezelése, gondozása

A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség - 8 általános
  • orvosi alkalmasság
  • fizikai állóképesség

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2019.02.03.

Bővebb felvilágosítást ad
Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre