Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Térinformatikus

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

FELHÍVÁS

álláshely betöltésére

Igazgatóság: Szakstatisztikai Igazgatóság
Álláshely megnevezése:

Álláshely legkorábbi betöltésének időpontja: elbírálást követően azonnal
A kormányzati szolgálati jogviszony ideje: határozatlan
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős
Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Keleti Károly u. 5-7.

Jogállás, illetmény és juttatások:

  • A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadóak.

Ellátandó feladatok:

  • Térinformatikával kapcsolatos feladatok ellátása
  • A Hivatal térstatisztikai rendszerével kapcsolatos feladatok végzése
  • A Hivatal képviselete térinformatikai témájú nemzetközi értekezleteken

Az állás betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Térinformatikusi végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • ArcGIS szoftver ismerete
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló, problémamegoldó gondolkodás, kreativitás
  • Terhelhetőség, pontos munkavégzés, szakmai fejlődési igény
  • Komplex gondolkodás, eredmény-orientáltság

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat

A jelentkezéshez szükséges:

  • Önéletrajz (Kit. 83. § (5) bekezdése szerint)
  • Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével)
  • Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata
  • Nyilatkozat személyes adatok megismeréséhez és kezeléséhez

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. április 7.
A pályázat elbírálásának határideje: 2019. április 12.

  • A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást Hársfai Anita (06-1-345-1231) nyújt.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton a tárgyban feltüntetve a „KSH 1010” azonosító számot, Hársfai Anita részére az E-mail cím megjelenítése e-mail oldalon keresztül.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

  • Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban tájékoztatjuk.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • kozigallas.hu – 2019.03.12.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatosan megújuló szervezet
  • Home office lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Sport- és kulturális programok

Szervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebben a Link megjelenítése honlapon tájékozódhat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Földmérő
IT / Informatika
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Földmérő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre