Terápiás segítő - szenvedélybetegek nappali ellátása (Nyíregyháza)

  • A hirdetés 92 napja lejárt

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió pályázatot hirdet az alábbi pozícióra:

terápiás segítő

szenvedélybetegek nappali ellátása szociális alapszolgáltatásban.

Ideális jelöltünk céltudatos, határozott, szakmai tapasztalattal rendelkezik szenvedélybetegek és/vagy egyéb hátrányos helyzetű társadalmi csoportok ellátásában. Csapatjátékos, képes az önálló munkavégzésre, innovatív, igénye van a folyamatos szakmai fejlődésre.

Feladatok:

  • terápiás csoportfoglalkozások megtartása
  • egyéni esetkezelés
  • adminisztráció naprakész vezetése
  • kapcsolattartás más szociális intézményekkel

Elvárások:

  • elsősorban felsőfokú szociális végzettség
  • megoldáscentrikus gondolkodásmód
  • asszertivitás
  • innovatív készség, kreativitás
  • önállóság, precizitás, rugalmasság
  • magabiztosság, határozottság
  • csapatban történő munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • továbbképzések
  • rugalmasság
  • kiváló csapat

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Munkakezdés: 2017.11.20.

Jelentkezni lehet 2017. 11. 23 -ig az alábbi email címen a következő dokumentumok csatolásával:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • iskolai végzettség, elvégzett tréningeket igazoló tanúsítványok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata
Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Szociális munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.24.