Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Terápiás munkatárs

  • Thalassa Ház
  • Budapest, Pest, XXII. kerület
  • A hirdetés 20 napja lejárt

A Thalassa Ház Pszichoterápiás és Pszichiátriai Rehabilitációs Intézet

TERÁPIÁS MUNKATÁRSAT

keres 40 órás munkaidőbe.

Terápiás Közösségünkben a szocioterápiás stábtagok a csoportokon, közösségi megbeszéléseken, és az általunk köztes térnek nevezett mezőben végeznek kapcsolati munkát pácienseinkkel. Olyan lelkes, elköteleződni vágyó kolléga jelentkezését várjuk, aki kompetenciáit szívesen kamatoztatná közösségünkben, teamben autonóm módon tud és akar dolgozni, nyitott személyes és szakmai fejlődésre.Kiemelt területe a munkakörnek a serdülőkkel folytatott munka, serdülő csoportunk vezetése.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • közösségi megbeszélések önálló vezetése
  • terápiás csoportok képzett szakemberrel történő együtt vezetése
  • aktivitások közötti időben páciensek támogatása és velük való együttműködés
  • a terápiás közösség csoportjain és tevékenységein való aktív részvétel
  • teammegbeszéléseken való közreműködés
  • adminisztratív és dokumentációs feladatok

A munkakör betöltéséhez a következő végzettségek valamelyike szükséges:

  • szocioterapeuta
  • művészetterapeuta
  • mentálhigiénés szakember
  • szociálpedagógus
  • pszichopedagógus
  • szociális munkás vagy egyéb szociális téren szerzett képesítés

Pszichológus kolléga jelentkezését ezúttal nem várjuk.

Bérezés: megegyezés szerint

Előnyt jelent a pszichoterápiás vagy közösségi területen szerzett tapasztalat, valamint a csoportozásban való gyakorlat.

Munkavégzés helye: 1223 Budapest, Jókai Mór u. 21-23.

A pályázatokat a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével, önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XXII. kerület
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi szakember, Pszichiáter, Pszichológus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre