Ugrás a tartalomra
TERÜLETI VEZETŐ (közétkeztetés) (13-9080)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező közétkeztetéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERÜLETI VEZETŐ (közétkeztetés)

(13-9080)

pozícióba.

Feladatok:

  • Munkavállalók irányítása, ellenőrzése,
  • Üzleti terv készítése, jóváhagyott terv megvalósítása,
  • Az egységek tevékenységének összehangolása,
  • A szabályok betartatása, ehhez kapcsolódó dokumentumok kezelése,
  • Intézkedési javaslat kidolgozása, végrehajtása,
  • Költségoptimalizálás, kapcsolattartás a hatóságokkal.

Elvárások:

  • Közétkeztetésben / étteremláncál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges autó,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Pest megye , Bács-Kiskun megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9080”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása