Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tengeri szállítmányozási ügyintéző

  • Ekol Logistics Kft.
  • Budapest, Pest, XXI. kerület
  • A hirdetés 42 napja lejárt

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

pozícióra

Feladatok:

  • Tengeri küldemények teljeskörű lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hajósokkal, terminálokkal, vasúti operátorokkal és fuvarosokkal
  • Árajánlatok készítése
  • Alvállalkozók munkájának felügyelete, koordinálása
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Tengeri szállítmányozásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Munkavégzéshez szükséges aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélorientáltság
  • Csapatmunka
  • Innovatív, dinamikus hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi  team-ben történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Csepel

Helyek Budapest
Pest
XXI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre