Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tender Referens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.13.
Jelentkezési határidő: 2018.09.01.
Hirdetés azonosító: 1671339
lejárt

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új kollégát Tender Referens munkakörbe. Ügyfelünk orvosi és biztonságtechnológiai termékekkel foglalkozik, központjuk Budapesten található.

A Tender Referens főbb feladatai lesznek:

  • Közbeszerzési és beszerzési eljárásokhoz tartozó ajánlatok teljes körű menedzsmentje
  • Megjelent eljárások ajánlati dokumentációjának összeállítása
  • Kiegészítő dokumentációk elkészítése
  • Ajánlattevő képviselete tárgyalásos eljárások során
  • Felhívások figyelése online rendszeren keresztül
  • Back office feladatok elvégzése

A legfontosabb elvárások a Tender Referens Munkatárssal szemben:

  • Hasonló pozícióban szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Tenderírásban, közbeszerzésben, ajánlat összeállításban szerzett tapasztalat
  • Közép-vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvutdás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Excel)
  • Pontos, precíz, hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:

Ügyfelünk stabil hátteret, versenyképes fizetést, barátságos irodai környezetet és fejlődési lehetőséget kínál a sikeres pályázóknak.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és képzettsége és tapasztalata megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű önéletrajza feltöltésével jelentkezzen holnapunkon (Link megjelenítése) keresztül.

Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre