www.cvonline.hu

Telepvezető (Egyetemi telep)

  • A hirdetés 1358 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat: Dalmand Zrt.

Terület: sertéságazat

Munkakör célja

A Kaposvári Egyetem és a Dalmand Zrt közös üzemeltetésű telepén a tenyésztési-, termelési-, és kísérleti folyamatok végrehajtásának felügyelete, együttműködés a társ szervezetekkel, egyetemmel.

Felelősségi körök

  • a sertéstelepi tenyésztési-, takarmányozási-, és egyéb kísérleti terv feladatok teljesítése, aktívan részt vesz a telepen folyó kísérletekben, beszámol azok eredményeiről,
  • kiemelten figyelemmel kíséri az állategészségügyi prevencióra az egyszerre telepítés, ürítés elvének maradéktalan betartása, az istállótakarítás, fertőtlenítés végrehajtására vonatkozó feladatokat,
  • elkészíti, jóváhagyatja és végrehajtja a sertéstenyésztési tartási, takarmányozási, értékesítési, állategészségügyi, munkavédelmi technológiát, valamint hígtrágyakezelés technológiáját,
  • biztosítja az ENÁR –nyilvántartási rendszer folyamatos, naprakész vezetését,
  • irányítja a beosztottak munkáját,
  • időbeni adatközléssel hozzájárul az adminisztrációs munkák elvégzéséhez (SAP, zárások, beszámolók, stb.)

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • állattenyésztési/mezőgazdasági/agrármérnöki területeken megszerzett felsőfokú végzettség,
  • legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat állattenyésztési/sertéstenyésztési területen,
  • tapasztalat-ismeret nagyüzemi sertéstartás technológiai működtetésében
  • nagyfokú önállóság és határozottság
  • magas fokú IT ismeretek (teljes Office programcsomag; SAP ismerete előny),
  • előny az angol nyelvtudás, ill. egyéb nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
Helyek Somogy
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő