Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TELEPŐR ÉS GONDNOK - Kiskunhalas

  • HABI Kft.
  • Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 14 napja lejárt

TELEPŐR ÉS GONDNOK

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, munkájára igényes munkatársat keres TELEPŐR ÉS GONDNOK munkakörbe.

LEGYEN A MUNKATÁRSA DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ VÁLLALKOZÁSUNKNAK, MELY ÉLENJÁR ORSZÁGOS ÜZLETHÁLÓZATÁNAK FOLYAMATOS FEJLESZTÉSÉBEN!

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, bejelentett 8 órás jogviszony
  • 12 órás éjszakai munkarend, hétvégén 24 óra
  • kedvező bérezés egyéni megegyezés alapján
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaruházat

Főbb feladatok:

  • éjszakai és hétvégi időszakban személyek, gépjárművek ki- és beléptetése, ellenőrzése, a mozgás dokumentálása
  • általános vagyonvédelmi feladatok ellátása, telephely időközi bejárása
  • rendkívüli események során a meghatározott intézkedések megtétele
  • kiépített biztonsági- és jelzőrendszer kezelése, nyomon követése
  • gondnoki feladatok ellátása

Szakmai elvárás:

  • fedhetetlen előélet
  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • számítógépes alapismeret
  • személy- és vagyonőr képesítés
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Pályázható telephely:

  • Kiskunhalas

Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Fényképes szakmai önéletrajzát, 2019. május 12-ig kérjük elküldeni.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2019. május 19.

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Házvezető, gondnok, bejárónő
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre