www.cvonline.hu

Telepítő

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Telepítő munkatársat keresünk!

Cégünk elektromos szakembert keres autómosók telepítésére az ország egész területén

Feladatok:

  • Műszaki feladatok elvégzése, autómosók telepítése, telepítési feladatok ellátása az ország egész területén

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Elektronikai és vízügyi szaktudás
  • Szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány több éves gyakorlattal
  • Rugalmas munkavégzés vállalása (a telepítések helyszíne változó)
  • Gépészeti és villamos ismeretekben való jártasság
  • Munkához való pozitív hozzáállás,csapatmunka
  • Mechanikus alap felkészültség

Amit Cégünk nyújt:

  • Hosszútávú munkalehetőséget, versenyképes fizetést biztosítunk.
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest és környéki lakhely ajánlott mert a cég telephelye, a raktár a X.kerületben található
A telepítésekre az indulás a kollégákkal a telephelyről történik!

Jelentkezés fényképes Önéletrajzzal vagy telefonon a +3620 944 0018-as számon!

Iratkozzon fel állásértesítőre