Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telepi vasúti járművezető (Debrecen, Nyíregyháza)

  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

MÁV-csoport

TELEPI VASÚTI JÁRMŰVEZETŐ

munkatársat keresünk

A Járműbiztosítási Igazgatóság csapatába keresünk új kollégákat Debrecenbe és Nyíregyházára. Várjuk mindazokat,akik a Budapesten induló tanfolyam során szeretnék elsajátítani a szakma rejtelmeit - jelentkezzen hozzánk még ma!

Feladatok

  • a telephelyre bejáró vasúti dízel- és villamos üzemű vontatójárművek, motorkocsik, motorvonatok beüzemelése, kiüzemelése illetve egyik álláshelyről másik álláshelyre történő átállítása
  • a vontató- és vontatott járművek műszaki felügyeletét biztosítása
  • az adott telephelyen belül a tervszerű vasúti járművizsgálatokhoz, futójavításokhoz szükséges vontatójárművek üzembe helyezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • béren kívüli juttatás éves szinten (Cafetéria) bruttó 271.400.-Ft + Szép Kártya nettó 92.900.- Ft
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon
  • önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás alapbér 4 %-a

Munkavégzés helye
Debrecen, Nyíregyháza

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Simon Henrietta 30/737-8916

2019. július 10.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre