Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telepi rendező, váltókezelő (Celldömölk)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Celldömölk, Vas
  • A hirdetés 22 napja lejárt

MÁV-START
Máv-csoport

TELEPI RENDEZŐ, VÁLTÓKEZELŐ

munkatársat keresünk

Amennyiben nem rendelkezik szakmával, itt a lehetőség, hogy munkaviszony keretében egy 2 hónapos tanfolyam elvégzésével megtanulja a váltókezelés alapjait. Jelentkezzen csapatunkba és fejlődjön velünk!

Feladatok

  • a műhely területén tartózkodó vasúti járművek mozgatásánál, kiszolgálásánál közreműködik
  • a gépkísérési, járműkapcsolási, váltóállítási, váltótisztítási, jelzésadási feladatok ellátása
  • a fordítókorong kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • általános iskolai végzettség
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • béren kívüli juttatás éves szinten: VBKJ (Cafetéria) bruttó 271.400-Ft, Szép Kártya nettó 92.900-Ft,
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon
  • Önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás alapbér 3,5%-a

Munkavégzés helye
Celldömölk

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Gőcziné Czeglédy Hajnalka 1/517-1894 / 07-18-94

2018. december 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Celldömölk
Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.12.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre