Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telephelyi gépkocsivezető

  • Company_icon Bio-Fungi Kft.
  • Location_icon Áporka, Budapest, Pest
  • A hirdetés 121 napja lejárt

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége „C” + „E” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, megbízható

 Telephelyi gépkocsivezetőt

keres áporkai telephelyre

Feladatok:

  • belföldi egy napos fuvarok, aznapi indulás Áporkáról és visszaérkezés Áporkára,
  • a vállalat telephelyei közötti fuvarozás,
  • gépjárművezetés,
  • karbantartás,
  • okmányok vezetése.

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • érvényes vezetői engedély, "C" "E" kategóriára érvényes jogosítvány,
  • GKI, digitális sofőrkártya,
  • büntetlen előélet.

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú alkalmazotti jogviszony,
  • korszerű, folyamatosan megújuló és karbantartott gépkocsipark,
  • beosztás munkaidőkeret szerint,
  • versenyképes fizetés, bejárásra útiköltség támogatás,
  • stabil háttér.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep 030/10

Jelentkezni a pozíció megjelölésével, vagy személyesen a 2338 Áporka, Szabadság telep 030/10 címen lehet.

Helyek Áporka
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Futár, Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre