Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telephely karbantartó

  • Forwell Kamion Kft.
  • Kiskunlacháza, Pest, Budapest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Forwell-Kamion Szerviz Kft. felvételt hirdet

munkakörbe.

Feladatok:

  • Udvar karbantartása (gyomirtás, fűnyírás, rendben és tisztán tartás)
  • Festés és egyéb apróbb karbantartási munkák elvégzése
  • Esetenként besegítés a tehergépjármű bontásba

Elvárások:

  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Józan életű
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Megfelelő munkakörülmények
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni elektronikus úton, illetve a 0036-20-263-40-23 telefonszámon, vagy személyesen a 2340 Kiskunlacháza, Alma utca 2.

Helyek Kiskunlacháza
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre