Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telekommunikációs vezető

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, II. kerület

Hozzáadva: 2019.04.23.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

AZ OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Bank által használt távközlési szolgáltatások felépítésének/bankon belüli alkalmazásának megértése és nyomon követése
  • Javaslattétel vezetőknek a szerződések és az igénybevett szolgáltatások esetleges éves módosítására
  • Ismétlődő távközlési hibák esetén részvétel a szolgáltatókkal történő egyeztetésekben a hiba tartós kijavításáig
  • Részvétel a távközlési szolgáltatások éves költség és beruházás tervezésében
  • Hatékony üzemeltetési szerződés, elszámolás és minőségbiztosítási folyamatok kiépítése az üzemeltetés külső partnereivel
  • Rendszeresen vizsgálja felül a telefóniával kapcsolatos belső és partneri üzemeltetési folyamatokat, és tegyen javaslatot azok javítására, tovább fejlesztésére

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Társalgási/középszintű angol nyelvtudással bír
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat (telefonhálózatokkal kapcsolatban, szolgáltatói vagy igénybe vevői oldalon)
  • Távközlési alapismeretek (például egyik/mindegyik témakörben: vezetékes és mobil szolgáltatások/hálózatok, távközlési költség összetevők, távközlési szolgáltatók Magyarországon, távközlési hálózatok üzemeltetési kérdései, stb)
  • Stratégiai és elemző képesség
  • Kommunikációs és együttműködési készség
  • Folyamat és projektszemlélet
  • Kezdeményező készség
  • Precíz, megbízható személyiség

Előny:

  • Kollaborációs eszközökkel kapcsolatos implementációs és/vagy operációs vezető jártasság
  • Mobile Device Management implementációs és/vagy operációs vezető jártasság

Munkavégzés helye:

  • 1023. Budapest Lajos utca 23-31.

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök, Távközlési mérnök, Telekommunikációs szakértő, Vállalatirányítás
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre