Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telekommunikációs üzletfejlesztő

  • E.ON Hungária Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 87 napja lejárt

Az E.ON Energiakereskedelmi Kft. telekommunikációs megoldásokkal foglalkozó osztálya budapesti irodájába keres termékfejlesztésben jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Telekommunikációs üzletág termékportfóliójára javaslatok megfogalmazása
  • Üzleti modell javaslatok kidolgozása az infrastruktúra beruházások keretében kiépített, saját tulajdonú optikai hálózaton nyújtott nagykereskedelmi hálózati szolgáltatásokra vonatkozóan
  • Üzleti és regulációs szempontok alapján a termékek bevezetésére ajánlások kialakítása
  • A termékek kifejlesztésének koordinálása, az implementáció megtervezése és a lebonyolításának irányítása
  • Középtávú- és éves termékterv kialakítása, fenntartása
  • A termékekhez kapcsolódó üzleti eredmények nyomon követése, riportolása, termékéletpálya-menedzsment
  • End-to-end folyamat meghatározása, állandó fejlesztése
  • Javaslattétel a termék árazására vonatkozóan, árképzési- és költségmodell kidolgozása
  • A telekommunikációs termékek és szolgáltatások költség- és bevételi szerkezetének elemzése
  • Piaci információk gyűjtése, a telekommunikációs piac figyelemmel kísérése új üzleti lehetőségek kidolgozása érdekében
  • Projekt megvalósíthatósági tanulmányok megalkotásának irányítása (Előkészítés – Tervezés – Kivitelezés – Üzemeltetés fázisokra)
  • Meglévő ügyféligények növekedésének felmérése, speciális igények feltérképezése, elemzése
  • A telekommunikációs szervezet képviselete, üzleti igényeinek bemutatása, képviselete IT érintettségű fejlesztésekben
  • Szoros együttműködés az Ügyfél megoldások és Energia Hálózat területekkel, a közös feladatok koordinálása

Elvárások

  • Műszaki / gazdasági diploma / oklevél
  • 5-7 év releváns szakmai tapasztalat telekommunikációs területen:
    • Termékfejlesztési, menedzselési projektekben részvétel
    • Infrastruktúra beruházási (new build) projekt menedzselésében jártasság
    • Szélessávú nagykereskedelmi piaci tapasztalatok
    • Árazási tapasztalat / részvétel árazási szakemberrel közös projektben
  • Telekommunikációs piaci ismerete (vezetékes és mobil)
  • Ügyfélmenedzseri tapasztalat előnyt jelent
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit kiemelkedő mértékű éves bónusszal jutalmazunk.
  • Egyénre szabható cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Évi 20 nap homeoffice

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletfejlesztő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékfejlesztési menedzser, Termékfejlesztési szakértő, Termékmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre