Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.11.10.
Jelentkezési határidő: 2019.11.28.

Vállalj irodai diákmunkát a Mind-Diák-nál! A hallgatók maguk igazíthatják órarendjükhöz, vizsgáikhoz a beosztásukat. Ennél rugalmasabb nincs is :)

Feladatok:

  • beérkező telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • a hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • nappali, esti vagy levelező tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • rendszeres heti 15 órás diákmunka rugalmas időbeosztással, havi minimum 60 órában

Amit kínálunk

  • a beosztásodat minden héten iskolai elfoglaltságaidhoz igazíthatod.
  • folyamatos munkalehetőség, biztos kereset
  • bérezés: alapbér 1.050 Ft/óra, melyhez havi óraszámodtól függően akár +350 Ft/óra prémium is járhat
  • ezzel a diákmunkával a szakmai gyakorlat leigazolására is van mód

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Ha kérdésed lenne, keress a lenti email-címen!

Jelentkezz időben, foglald le a helyedet már most!

Iratkozzon fel állásértesítőre