Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 52 napja lejárt

A Róbert Károly Magánkórház meddőségi osztályára keres

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat.

 Feladatok:

  • kezeli a betegfelvétellel kapcsolatos számítógépes programot
  • beérkező telefonok kezelése, információ nyújtás, időpont foglalása szakrendeléseinkre, hibás, megváltozott, hiányos adatok javítása
  • páciensek felvilágosítása a rendelési időpontokról, csomagokról, akciókról

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 1 év hasonló munkakörben (ügyfélszolgálaton) szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság, segítőkészség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős (8 órában), határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 8:00-19:00 között, változó beosztásban.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkakezdés ideje: Azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével várjuk!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Regisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre