www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (nyelvismerettel)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.07.21.
Hirdetés azonosító: 1361014
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • a beérkező hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • nappali, esti vagy levelező tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • rendszeres munkavégzés rugalmas időbeosztással, havi minimum 60 órában
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • órarendhez rugalmasan illeszthető beosztás
  • rugalmasan választható vállalási idő: heti 15-40 óra
  • folyamatos munkalehetőség, biztos kereset

Jelentkezz időben, foglald le a helyedet már most!

Bérezés: bruttó 880-1200 Ft/óra

Jelentkezni lehet:

Helyek Veszprém
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2018.02.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre