www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati csoportvezető

  • A hirdetés 87 napja lejárt

Ez nem egy átlagos hirdetés, mert mi sem vagyunk átlagosak!

A Békás Kft. 25 éve tartó folyamatos fejlődésének köszönhetően ma már Magyarországon a piac meghatározó szereplői vagyunk.
Olyan új kollégával szeretnénk bővíteni csapatunkat, aki részt vesz csapatának mindennapi munkájában azon kívül, hogy őket a telefonos értékesítésben támogatja. Határozott fellépésű, jól kommunikál, és a csapat fejlődése motiválja. Személyisége ösztönző, munkájában példamutató.

A pozíció megnevezése:

Feladatai:

  • A call centeres csapat irányítása, mentorálása
  • Az értékesítési volumen elérésének támogatása, ezzel kapcsolatos akciótervek kidolgozása
  • A csapat munkájának ellenőrzése

Aktív részvétel a napi munkában:

  • Vásárlói megrendelések felvétele
  • Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
  • Napi tevékenység dokumentálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Felmerülő vásárlói igények továbbítása
  • Adminisztrációs tevékenység

Elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Ügyfélközpontúság

Munkavégzésének helye:

  • Budapest III. kerület

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Ha most még vidéken laksz, de Budapesten szeretnéd folytatni karrieredet, a próbaidő alatt ingyenesen biztosítjuk szállásodat!
Kérjük elküldött önéletrajzod tartalmazza a bérigényedet is. Társaságunkról bővebb információt a Link megjelenítése internetes portálon találhatsz.

Helyek Budapest
II. kerület
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálat vezető, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.25.