Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT, PÉNZTÁROS MUNKATÁRS

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Érem Művészeti Kiadó Kft.

Cégünk meghatározó piaci szereplő az évfordulós emlékérmek, saját tervezésű gyűjtői érmek, érmék kibocsátásának, gyártásának és forgalmazásának piacán. Húsz éves cégtörténetünk során az egyszemélyes vállalkozásból fejlődtünk fel több százmillió forintos forgalmú, 25 alkalmazottnak munkát adó dinamikus vállalkozássá. Az Európai Uniós csatlakozás óta Magyarország mellett piacunknak tekintjük Szlovákiát és Csehországot, valamint Romániát, ahol leányvállalkozásokkal vagyunk jelen.

Társaságunk budapesti, 19. kerületi székhelyén keres irodai munkára

munkakörbe új kollégát.

Feladat

  • Magyar és román nyelvű ügyfélszolgálat
  • Bejövő telefonok, megrendelések felvétele, rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Telefonos tájékoztatás, ügyfelek kérdéseire való válaszadás
  • Személyes ügyfélkiszolgálás, áru átadás, házipénztár kezelése
  • Forint és euró házi pénztárak kezelése

Elvárás

  • Érettségi, középfokú végzettség
  • Magas szintű magyar és román nyelvtudás
  • Stressz tűrő képesség, megbízhatóság
  • Házi pénztárosi tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC-ismeret (word, excel, internet, e-mail)

Amit kérünk

  • sikerorientált, ambiciózus hozzáállás
  • felelősségtudatos magatartás
  • hosszú távú elkötelezettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőra történő bejelentés alapján bruttó 215.000 Ft alapbér + 16.000 Ft nettó cafeteria / hó
  • A munkavégzés modern, világos irodaházban folyik
  • A munkaidő kiszámítható, kötött
  • Nyitott, barátságos kollektíva, részükről teljes támogatás a betanulás ideje alatt

Kérjük, küldje el önéletrajzát, jelentkezését.

Munkavégzés helye: Budapest XIX.kerület

Kapcsolattartó:

  • Liskány Anita, ügyfélszolgálati vezető

Cím: 1191, Budapest, Török u. 7.
Telefonszám:  297 6114
Jelentkezési határidő: 2019. 11. 14.

Helyek Pest
Budapest
XIX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Pénztáros
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Román
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre