www.cvonline.hu

TELEFONOS OPERÁTOR szlovák vagy cseh nyelvtudással

  • A hirdetés 1400 napja lejárt
Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Bejövő hívások kezelése
  • Termékek telefonon történő értékesítése
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • szlovák vagy cseh nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • br.564 Ft/órabér + jutalék
  • folyamatos munkalehetőség
  • teljes vagy részmunkaidő, rugalmas beosztás alapján
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.