www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Szeretsz másokkal kommunikálni és úgy gondolod, hogy kipróbálnád magad a call center világában?

Díjnyertes partnerünk számára, azonnali munkakezdéssel rész- és teljes munkaidős munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba,

telekommunikációs területre:

Leendő munkaköröd:

  • Piacvezető telekommunikációs cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül,

  • szolgáltatások (internet/telefon/TV) ismertetése, ajánlása és értékesítése,

az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja.

Ha magadra ismersz a lentiek alapján, te vagy a mi emberünk:

  • középfokú végzettség,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,

  • monotónia tűrés,

  • magabiztos szóbeli kommunikáció,

  • érétkesítői véna,

  • telekommunikációs értékesítésben, egyéb értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Munkádért cserébe jár:

  • Rész- és teljes munkaidő (6-8 óra),
  • Rugalmas munkaidő-beosztás: ahogyan ráérsz, hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 között, hétvégéid szabadok,
  • fizetés: versenyképes fix alap + jutalék, melynek nincsen felső határa,

  • meetingeken, képzéseken való folyamatos részvétel biztosítása,

  • fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet egy felújított irodaházban,

hosszú távú, biztos munkahely.

Hol dolgoznál?

  • Budapest, XIII. kerület, 1-es villamos vonala

Ha alkalmasnak találtad magad a pozícióra, jelentkezz bátran:

Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül tudsz.

Referencia szám: CPU

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő