Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos időpontegyeztetés

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

A Magyar Telekom Nyrt. Magyarország legnagyobb távközlési és telekommunkiációs szolgáltatója és egyben egyik legnagyobb cége. A technika számos területén szolgálja ki ügyfelei igényeit, melynek pontos és gyors teljesítéséhez diákmunkatársak segítségét is igénybe veszik.

Feladatok:

  • időpont egyeztetése a cég ügyfelei és a szerelő munkatársak között (pl. telefon/internet/TV bekötése...stb)
  • telefonon történő műszaki segítségnyújtás elektronikai eszközökre, szolgáltatásokra vonatkozóan
  • probléma sikertelen elhárítása esetén időpont-egyeztetés az ügyfelekkel helyszíni szervízre
  • adatrögzítés

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív féléves hallgatói jogviszony még minimum 1 évig
  • kiváló kommunikációs készség
  • talpraesettség, magabiztosság
  • 1 napos oktatás vállalása 12.02-án

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig 08:00-20:00
  • órarendhez igazodó 4-12 órás beosztásban
  • legalább heti 25 óra vállalása, de akár heti 40 óra is vállalható

Amit kínálunk

  • fizetett oktatás
  • bruttó 1060 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú diákmunka
  • fejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • call centerben szerzett tapasztalat
  • műszaki érdeklődés

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre