Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos gépjármű biztosítás értékesítő

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. - Értékesítési Igazgatóságának, Call Center egysége -

munkatársat keres.

Rendelkezel gépjárműpiaci ismeretekkel? Szeretsz segíteni másoknak? Van értékesítési tapasztalatod? Akkor itt a nagy lehetőség!  Bontakoztasd ki tehetséged nálunk és építs karriert! Már meglévő ügyfélkört vehetsz át, melyet Te bővíthetsz tovább.

Munkavégzés helye: Lurdy ház, 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • kiterjedt, meglévő ügyfélkör ápolása
  • kötelező és casco biztosítás értékesítése telefonon

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • széles körű gépjárműpiaci ismeretek
  • minimum 1-2 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

ELŐNYT jelent Számodra

  • gépjármű biztosítás értékesítési tapasztalat
  • call centeres tapasztalat

Egyéb ELVÁRÁSOK

  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • versenyképes alapfizetés + kiemelkedő jutalék
  • 6 hónap után cafeteria (SZÉP kártya, csoportos élet- és balesetbiztosítás, 4,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • elkötelezettek vagyunk a rugalmas munkavégzés mellett, így ha szeretnél otthonról is dolgozhatsz
  • összetartó, fiatalos csapatban dolgozunk, ahol jó hangulatban folyik a munkavégzés
  • munkaversenyeink keretében plusz jövedelemre tehetsz szert
  • csapatépítő programjainkon eddig ismeretlen helyeket látogathatsz meg, ahol izgalmas új élményekkel gazdagodhatsz
  • számít a véleményed! Csoportvezetőd nem csak mentorod lesz, hanem megoszthatod vele ötleteidet, észrevételeidet
Iratkozzon fel állásértesítőre