Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Telefonos és személyes ügyfélszolgálati munkatárs (nem értékesítés)

Human Centrum Kft.
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A MetLife világszerte kínál életbiztosítási és életjáradék programokat, alkalmazotti juttatásokat, valamint vagyonkezelői szolgáltatásokat.

A MetLife Magyarországi Fióktelepénél a magyar életbiztosítási piacon is értékálló hozamokat nyújtó és hosszú távú pénzügyi biztonság megteremtésére alkalmas megoldásokat kínálnak. Számukra fontos, hogy ügyfeleinknek az elvártnál jobb minőségű szolgáltatást nyújtsanak, amelyre a jól felkészült kollégák jelentik a garanciát.

Feladatok:

  • Az ügyfelek bejövő hívásainak megválaszolása
  • A hívásokkal kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Személyes ügyfélszolgálatra beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • Személyes ügyintézéssel kapcsolatos feladatok ellátása, adminisztráció
  • Ügyfelek felé kimenő hívások indítása szükség esetén
  • Telesales, telemarketing tevékenységet nem foglal magában

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Min. 1 év hasonló területen eltöltött gyakorlat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria

Előnyt jelent:

  • Biztosítónál, pénzügyi szektorban szerzett munkatapasztalat
  • Telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Szlovák nyelvtudás

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy jelentkezzen a lent megadott e-mail címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre