Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • VERLAG Dashöfer Kft
  • Budapest, Pest, XIV. kerület
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Verlag Dashöfer Szakkiadó Kft. keresi új munkatársát!

Cégünk 25 éve foglalkozik számviteli, adózási szolgáltatások és szoftverek értékesítésével.

Feladatok:

  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
  • Kimenő hívások indítása, a vevők szakszerű tájékoztatása
  • Új termékek ajánlása az ügyfeleknek - értékesítés
  • Információnyújtás a cég termékeiről

Elvárások:

  • Ügyfélközpontúság és megoldásközpontú attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Alapbér és átlátható teljesítmény alapú jutalék
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes vagy részmunkaidős munkavégzés (8,7,6 órában)

Jelentkezés fényképes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre